Hledej Zobraz: Univerzity Kategorie Rozšířené vyhledávání

12 659   projektů
0 nových

Strategický management - LipNet, s.r.o. - analýza

«»
Přípona
.doc
Typ
analýza
Stažené
0 x
Velikost
0,2 MB
Jazyk
český
ID projektu
8389
Poslední úprava
25.07.2016
Zobrazeno
1 323 x
Autor:
dana.lapackova
Facebook icon Sdílej na Facebooku
Detaily projektu
Popis:
Naše společnost LipNet, s.r.o. vznikla v roce 2003 se sídlem v Lipníku nad Bečvou. Jsme mladá, rychle se rozvíjející firma, úzce zaměřena na poskytování Internetu a kompletních síťových služeb. Dále se zabýváme kompletním servisem a prodejem výpočetní techniky. Na požádání Vám ochotně poskládáme počítač podle Vašich představ. Pokud máte počítač koupený v naší firmě, můžete automaticky počítat s okamžitým a kvalitním servisem.

S naší firmou můžete získat i externího správce sítě, či výpočetní techniky, který má dlouholeté zkušenosti, je zvyklý řešit složité problémy a vycházet vstříc jednotlivým uživatelům, které i vyškolí. Externí správce sítě Vám bude k dispozici na telefonické zazvonění, což pro Vás znamená úsporu nejen času, ale i finančních prostředků.

Velký důraz klademe na tým a výběr pracovníků, kteří jsou vždy připraveni řešit každý Váš problém. Maximální nároky jsou kladeny na znalosti a dovednosti našich pracovníků a snažíme se, aby byly neustále rozvíjeny.

LipNet, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti Internetu a datových sítí. Široká škála služeb může uspokojit i toho nejnáročnějšího uživatele. Páteř sítě LipNet je postavena na technologii 10,5GHz, 5,4-5,7GHz. Celá síť je monitorována nepřetržitě 24 hodin denně. Jakékoliv výpadky jsou řešeny okamžitě. Uživatelé jsou do sítě LipNet, s.r.o. nejčastěji připojování pomocí technologií 2,4 nebo 5 GHz (viz sekce "Typy připojení"). Uživatelé panelových domů potom standardním UTP kabelem vedeného od přijímacího bodu, který je vybudován na jejich panelovém domě.

Klíčová slova:

swat

analýza

strategický management

customers

country

costsObsah:
 • SWAT analýza firmy :
  Silné stránky firmy :
  Slabé stránky firmy :
  Příležitosti :
  Ohrožení :
  Analytická technika 4C
  Customers (zákazníci)
  Country (národní specifika)
  Costs (náklady)
  Competitors (konkurence)
  Prognostická analýza
  Metoda 7S
  PEST
O souborech cookie na této stránce

Soubory cookie používáme pro funkční účely, pro shromažďování a analýzu informací o výkonu a používání stránky.

Nastavení Povolit vše