Hledej Zobraz: Univerzity Kategorie Rozšířené vyhledávání

12 659   projektů
0 nových

Návod k použití Zadani-seminarky.cz

 • Proč je výhodné mít účet na Zadani-seminarky.cz?

  Hlavní výhodou je přístup k 12 659 projektům. Pokud použiješ facebook přihlášení, máš účet za 4-5 sekund ;). V účtu můžeš přidávat nebo upravovat projekty a získávat Kredity. Za získané Kredity stahuješ jiné projekty ze všech výšek. Pouze registrovaní uživatelé mohou hodnotit projekt, tzn. že jakost uvedená pod projektem je jeden z ukazatelů hodnoty projektu. Registrovaný autor má přehled o svých projektech ve svém účtu. S účtem získáš statistické informace v podobě grafů nebo tabulek o tvých projektech a jejich stahování.

 • Jak spojím účet Zadani-seminarky.cz s mým facebookovým účtem?

  Chceš se přihlašovat rychle a na jeden klik? Tak si propoj účet "Zadání-seminarky.cz" s facebookovým účtem! Propojením se ti automaticky přenesou tvé projekty do nového účtu. Jediná podmínka je ta, že emailový účet na Zadání-seminarky.cz musí být shodný s facebookovým účtem. Pokud není, změň si emailový účet v nastaveních.

 • Jak rychle vyhledávat?

  V databázi Zadani-seminarky.cz lze vyhledávat třemi způsoby:

  1.) Ve všem (fulltext)
  Zadej klíčová slova nebo frázi, slovní spojení a vyhledej v celé databázi. Je to nejčastější způsob vyhledávání. Zobrazené výsledky doporučujeme podrobněji filtrovat, čímž dosáhneš kvalitni výsledek.

  2.) Listování (katalog)
  Vyber, v čem budeš listovat Kategorie nebo Univerzity = velké množství projektů v sekundě! Takto jednoduše prohlížíš stranu po straně celý obsah databáze s množstvím výsledků.

  3.) Detailní výsledky (filtr)
  Zadej klíčové slovo a klikni na Rozšířené vyhledávání pak striktně definuj podmínky pro jednotlivé kategorie. Při správné aplikaci filtrů dostaneš detailně tříděné výsledky.

 • Projekt, náhled a jejich správné formáty

  Správný formát projektu a jeho obsah:
  Soubor projektu a jeho ostatní části mohou být autorem kdykoliv aktualizovány vymazáním a opětovným přidáním souboru. Pokud projekt obsahuje více než jeden soubor, nevadí! Vyber jednotlivé soubory a systém je automaticky sbalí do jednoho ZIP archivu. Maximální velikost souborů nesmí celkem přesáhnout: 50,0 MB.

  Náhled a jeho správné formáty:
  Více náhledů zvyšuje Kvalitu. Maximální velikost jednoho náhledu je: 1,0 MB. Na obrázku náhledu musí být uveden citovaný zdroj původu obrázku. Pokud není uveden v obrázku, tak v samotném popisu projektu. Akceptované formáty náhledů jsou: gif, jpg, jpeg, png.

 • Co je to Kvalita?

  Je to procentní vyjádření vyplnění profilu projektu přepočítané na počet stažení. Při vyhledávání a při zobrazování projektů podle univerzit nebo kategorií jsou projekty seřazeny podle Kvality od nejvyšší hodnoty. Hodnotu kvalitu ovlivňuješ tím, že vyplníš co nejvíce čísel při přidávání nebo úpravě projektu. Např.: Náhledy, popisy, karegorizace atd. Samozřejmě pravdivě, jinak se to odrazí v počtu stažení projektu a také v záporném hodnocení projektu.

 • Kreditní systém a jak funguje?

  Za stažení projektu si může jeho autor nárokovat odměnu ve formě kreditů. (Výši kreditů zadává při přidávání projektu nebo při jeho editaci.) Jinými slovy to znamená, čím více stažení bude mít tvůj projekt, tím více získáš kreditů. Proto doporučujeme projekt co nejlépe popsat, tj. vyplnit co nejvíce údajů při přidávání nebo úpravě projektu a využívat nástroje na propagaci projektu. (Např.: facebook, sdílení projektu apod.) V systému je zavedena 20% daň. Při stažení tvého např. 100 kredit. projektu získáváš 80 kreditů.

 • Jak získám kredity?

  Kredity můžeš získat těmito způsoby:

  1.) Stažení tvého projektu jiným Uživatelem
  2.) Bankovní převod
  3.) Internet Banking
  4.) TrustPay
  5.) PayPal
  6.) SMS.

  Platnost kreditů trvá po dobu existence účtu s jedinečným jménem (nickem).

O souborech cookie na této stránce

Soubory cookie používáme pro funkční účely, pro shromažďování a analýzu informací o výkonu a používání stránky.

Nastavení Povolit vše