Hledej Zobraz: Univerzity Kategorie Rozšířené vyhledávání

12 659   projektů
0 nových

Zpracování osobních údajů


Ochrana a zpracování osobních údajů

S Vašimi osobními údaji budeme zacházet důvěrně a pracovat s nimi v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů. Údaje budou použity pouze za účelem ověření totožnosti a nebudou poskytnuty žádným třetím osobám. Pokud nás o to požádáte pomocí emailu nebo kontaktního formuláře v sekci Kontakt, Vaše údaje budou z databáze odstraněny.

Přihlašovací login je anonymní určení autora a zároveň se používá k přihlášení na virtuální účet. Přihlašovací heslo se vygeneruje náhodně. Všechny přihlašovací údaje se okamžitě odesílají na váš mail. Po prvním přihlášení si heslo i další údaje do vašeho profilu můžete změnit. Nový účet může být vytvořen pouze na jedno přihlašovací jméno. Po úspěšné registraci je třeba účet aktivovat.

V projektu na stránkách Zadani-seminarky.cz nebude na žádném místě vypsán osobní údaj. Na identifikaci mezi všemi autory slouží pouze ID číslo účtu a přihlašovací jméno (nick).

Poskytování osobních údajů

Používání portálu Zadani-seminarky.cz nevyžaduje zadání žádných osobních údajů. Některé údaje poskytnuté při vytvoření účtu mají povahu osobních údajů ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů, v platném znění. Provozovatel portálu Zadani-seminarky.cz se tímto zákonem řídí a jedná v souladu s uvedeným zákonem a tak, aby osobní údaje Uživatelů serveru Zadani-seminarky.cz byly ochráněny.

Použití osobních údajů

Vytvoření účtu vyžaduje zadání emailu a přihlašovacího jména (nicku). Tato registrace Uživateli umožní získat několik výhod určených speciálně pro takto registrované návštěvníky.
Reklamním agenturám a dalším partnerům budou poskytovány pouze údaje v agregované podobě tak, aby nebylo možné určit původce jednotlivých informací. Poskytnuté mailové adresy jsou určeny pouze pro komunikaci portálu Zadani-seminarky.cz se svými návštěvníky.
Poskytnuté e-mailové adresy nebudou poskytnuté třetím osobám. Portál Zadani-seminarky.cz a jeho Provozovatel si vyhrazují právo použít mailové adresy registrovaných Uživatelů k zasílání informací o novinkách a nových službách portálu Zadani-seminarky.cz a Provozovatele portálu.
Součástí těchto zpráv mohou být také reklamní informace, které budou vždy jasně označeny a nepřesáhnou polovinu zasílané zprávy. Portál Zadani-seminarky.cz může zaslat maximálně jednu zprávu s reklamní informací týdně. Každý registrovaný Uživatel má právo zasílání těchto zpráv ze strany portálu Zadani-seminarky.cz a dalších webů provozovaných Provozovatelem projektu Zadani-seminarky.cz kdykoliv zakázat, a to v osobních nastaveních.
Portál Zadani-seminarky.cz a jeho Provozovatel učiní vše, co je v jejich silách, aby ochránili údaje registrovaných uživatelů před zneužitím a s výjimkou agregovaných údajů je nebudou poskytovat třetím osobám. Tento závazek se nevztahuje na údaje, které může požadovat Policie České republiky či jiné státní orgány podle platných právních předpisů.

Rozšíření osobních údajů

V případě soutěží, výherních akcí, kvízů a podobných aktivit může Provozovatel portálu Zadani-seminarky.cz od účastníků této akce požadovat i další osobní údaje, které jsou podle platných právních předpisů nezbytné pro ověření totožnosti osoby, která se účastní dané akce, nebo údajů potřebných, podle druhu akce, na vyrozumění případných vítězů. Informace získané o Uživatelích účastnících se akce sponzorované třetím subjektům, a to včetně takto získaných osobních údajů, mohou být tomuto třetímu subjektu poskytnuty.

Zadani-seminarky.cz si vyhrazuje právo zveřejnit jména a případně další informace o vítězích dané akce. Veškeré informace, které Uživatel portálu Zadani-seminarky.cz poskytne třetím osobám při koupi zboží, služeb či jiné činnosti zprostředkované pro třetí osoby portálem Zadani-seminarky.cz, jsou chráněny dle pravidel tohoto partnera a nevztahují se na ně pravidla uvedená na této stránce.
O souborech cookie na této stránce

Soubory cookie používáme pro funkční účely, pro shromažďování a analýzu informací o výkonu a používání stránky.

Nastavení Povolit vše